GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fruktfat + assietter 8371203

nr 837 1203

Fruktfat + assietter

5 delar, Blå eld, Rörstrand

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2013
kl 19:02:33

21/7 21:10:12 1      Vinnande bud

Rörstrand
Blå Eld